Balık Burcu’nda Dolunay

* Etkilerini hissetmeye başladığımız 3⁰ Balık Burcu’ndaki dolunay 26 Ağustos 2018 Pazar günü gerçekleşiyor.
* Dolunaylar bir şeylerin sonunu, sonucunu gösterme özelliğine sahiplerdir.
* Bu dolunayın Balık Burcu’nda gerçekleşiyor olması nedeniyle maddi ve ruhsal dünyamıza vurgu yaparken, Güneş-Satürn-Uranüs’ün toprak grubunda oluşturduğu büyük üçgene bağlı olarak da geleceğe yönelik uzun vadeli, temeli sağlam hedeflere yönelmenin zamanı geldiğini de gösteriyor bizlere.
* Her zamankinden daha duygusal olabilir, daha çok iç dünyamıza dönebilir, yalnız kalmak isteyebiliriz. Kendimizi feda ettiğimiz konular, kendimizi kurban pozisyonuna düşüren durumlar, bağımlılıklarımız daha çok gündemimizde olabilir.
* Bugünlerde her zamankinden daha çok rüya görebiliriz. Bir yerlere not almak faydalı olabilir. Haberci rüyalar olabilir.
* Dua, meditasyon, deniz ve su kenarlarında vakit geçirmek kendimizi daha iyi hissettirebilir.
* İlahi, mistik, ruhsal konulara ilgimiz artabilir.
* Ayrıca hayat felsefemiz, yurtdışı bağlantılı işler, din ve inanç sistemimiz, iletişim tarzımız, yakın çevremiz ile ilişkiler, eğitimler, yolculuklar daha çok gündemimizde olabilir.
* Ayaklar ile ilgili sorunlar olabilir.
* Yaz döneminde yaşadığımız ve birçok gezegenin “Retro” olduğu günlerde gündemimizi meşgul eden konular, yaşadığımız olaylar ve aldığımız dersler ile ilgili aksiyona geçme zamanı gelmiş olabilir.
* Dolunayın kraliyet yıldızı “Fomalhaut” ile kavuşum açısı bulunması idealler ve hedeflere vurgu yapıyor ayrıca.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir