Satürn’ün Oğlak Burcu Yolculuğu

Satürn’ün Oğlak burcu yolculuğu… Hayatımızda istikrar ve düzen daha önemli olacak…

Satürn, 20 Aralık 2017 tarihinden 17 Aralık 2020 tarihine kadar Oğlak burcunda seyahat ediyor olacak. Yöneticisi olduğu burçta bulanan Satürn bu dönemde toplumdaki kimliğimiz, dış görünüşümüz, genel sağlık konularımız, maddi ve manevi değerlerimiz, yeteneklerimiz ile ilgili konularda bizleri daha çok etkileyecek diyebiliriz.

Satürn usta bir öğreticidir, bulunduğu alanlarda eğer gerekli sorumluluklarımızı yerine getirmezsek, sistemli ve düzenli çalışıp çabalamazsak bize aynı dersleri öğretinceye kadar karşımıza tekrar tekrar çıkarır. Satürn aynı zamanda karmanın da lordudur. Satürn transitlerinde yaşadığımız, karşılaştığımız olayların karmik bir etkisi vardır bu anlamda. Hayatın bize vermek istediği mesajlar olabilir, bunların farkına varıp sorumluklarımızı karşı koymadan yerine getirip ve bu dönemde yaşananları, karşımıza çıkan olayları kabul ederek hayatın akışına bir anlamda ayak uydurmak faydalı olabilir. Kısa vadede bu mesajları algılamamız kolay olmasa da bir sonraki transitte geriye dönüp baktığımızda aslında evrenin ahenkli bir şekilde çalıştığının, hayatın bizi neye hazırladığının daha çok farkına varabiliriz.

Bu dönemde özellikle kariyer hayatımızda, otorite konumundaki kişiler anne, baba, patron ile ilişkilerimiz, statümüz, kimliğimiz ile ilgili sorunlar yaşayabiliriz, burada iş hayatımızda daha sistemli, düzenli, planlı ve programlı çalışmamız bu sorunların çıkmasını engelleyecek ve kariyer hayatınızda yükselmemizi ve kariyer gelirlerimizde artış da sağlayacaktır. Eğer sistemli ve düzenli çalışmayan bir yapımız varsa bunu başarıncaya kadar bizi değiştirip dönüştüren önemli derslere tabi olacağımızı söyleyebiliriz.

Ayrıca hayata bakış açımız, yaşam şeklimiz farklılaşabilir, farklı kültürlere, kişisel gelişim konularına, astroloji ve eğitimlere karşı ilgimiz artabilir. Ani beklenmedik şekilde taşınma, şehir ve ülke değişiklikleri yaşayabiliriz. Maddi ve manevi konularda, iş hayatımız ve ilişkilerimizde daha istikrarlı daha uzun süreli etkileri deneyimleyebiliriz. Hayatımıza bir anlamda düzen geldiğini önümüzü daha net görebileceğimiz bir dönem olacağını söyleyebiliriz.

Genel sağlık olarak kalça ve üst bacaklar, dizler, iskelet sistemiz, dişler, kemikler ile ilgili sorunlar yaşayabiliriz. Genel kontrollerimizi yaptırmak ve sağlığımıza özen göstermek faydalı olabilir bu anlamda.

Hayatımızda istikrar ve düzen daha önemli olacak diyebiliriz bu dönemde.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir