Venüs’ün Terazi yolculuğu

Venüs 14 Ekim’den itibaren 7 Kasım’a kadar yöneticisi olduğu Terazi burcunda bulunacak. Yabancı dil, yurtdışı ile ilgili işler, yüksek öğrenim, eğitmenler, kişisel gelişim konuları, din ve inançlar, astroloji, maddi ve manevi konular, yeteneklerimiz, ilişkiler, ortaklıklar, hak ve hukuk konuları, estetik ve güzellik konuları ile ilgili daha adil, barışçı, uyumlu, dengeli, diplomatik ve daha bütüncül bir yaklaşım sergileyebiliriz. 

Bu sürede daha çok sorumluluklarımız, güven duygusu,  daha organize daha planlı programlı yaşama isteği gündemimizde olabilir. Kendimizi her zamankinden daha olgun, daha bilge hissedebilir; farklı kültür ve inançlara karşı ilgimiz artabilir. Olaylara daha geniş bir perspektiften bakarak daha stratejik davranabiliriz. Kariyer hayatımızda daha ketum, daha sahiplenici olabileceğimiz bir dönem olabilir yurtdışı bağlantılı işler, eğitimler, kişisel gelişim konuları, din ve inançlar daha çok gündemimizde yer alabilir ve bu konular ile ilgili olarak en derinde yatan sorunları çözmeye çalışabiliriz. Burada sorunları çözmeye çalışırken krizleri yönetebilirsek faydalı bir sonuca ulaşılabiliriz fakat manipülatif davranıp kin, nefret intikam duyguları ile hareket edersek olaylar tahminimizden daha çok büyütebiliriz.

İkili ilişkiler, ortaklıklarımızda ve yakın arkadaşlar ile ilişkilerimizde var olan durumumuz, statümüz, sorumluluklarımız ile ilgili değişiklik, değişim ve dönüşümler olabilir. Duygusal olarak kendimizi ifade edebileceğimiz kendimizi gösterebileceğimiz bir dönem olabilir. İkili ilişkiler, ortaklıklar, flört ilişkileri, hobiler, çocuklar, vergi, miras, nafaka, gizli düşmanlıklar, gizli kalmış konular, bilinçaltı, ev, aile, aile kökleri, taşınma, tadilat konuları ile ilgili olarak ani, beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Bu dönemde karşılaştığımız olay ve konularda özellikle ilişkiler, maddi konular, kariyer ve iş hayatı ile ilgili iletişim konularında kurban psikolojisine düşmeden daha uzlaşıcı, arabulucu hatta diplomatik davranırsak olayların tahminimizden daha kolay bir şekilde sonuca ulaştığına tanık olabilir ve beklenmedik olaylar ile karşılaşabiliriz ve bu olaylar kadersel olduğu kadar uzun süreli ve sağlam ilişkilerin başlangıcı da olabilir.

Ayrıca bu dönem, dizler, sırt, bel, omurga, baş bölgesi, sinir sistemi, eller, omuzlar, kollar ve akciğer ile ilgili şikayetlerimiz olabilir. Rutin kontrollerimizi yaptırmak faydalı olabilir.

Tüm yılı göz önünde bulundurduğumuzda özellikle Mart-Nisan aylarının zorlayıcı görünümlerinden sonra herşeyin biraz daha dengeye geldiği, biraz daha olayların güzel, rahatlatıcı ve manevi taraflarına odaklandığımız bir dönem olabilir.  Sevgilerimle😊

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir